TwiLight Fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLight Fun!

Herşeyi burada bulabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lost(Yabancı Dizi)

3 posters
YazarMesaj
Blogdergi01
Üye
Üye
Blogdergi01

Lost(Yabancı Dizi) Empty
MesajKonu: Lost(Yabancı Dizi)   Lost(Yabancı Dizi) Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:36 pm

Lost(Yabancı Dizi) 250px-Lost_title_card

Lost Sydney, Avustralya'dan Los Angeles' a uçan Oceanic havayolları 815 sefer sayılı yolcu uçağının Güney Pasifik civarında düşmesiyle esrarengiz bir adada kazadan sağ kalan kimselerinin yaşamlarını anlatan Amerikan yapımı olan bir dizidir. Her bölüm tipik olarak, bir karakterin flashbacklerle geçmişiyle birlikte anlatılmaktadır. Dizinin yaratıcıları Damon Lindelof, J. J. Abrams ve Jeffrey Lieber'dır. Bölümler Oahu, Hawaii'de çekilmektedir.[1] İlk bölüm olan Pilot bölümü 22 Eylül2004'de yayına girmiştir.[2].ABC Studios, Bad Robot Productions ve Grass Skirt Productions tarfından yapılan dizi, ABD'de ABC televizyonundan yayınlanmaktadır. Müziklerini Michael Giacchino bestelemiştir. Büyük oyuncu kadrosu ve çekimlerin Hawaii'de yapılmasının maliyeti ile Lost en pahalı televizyon yapımlarından biridir. Dizinin sadece ilk bölümü için 14.000.000 $ harcanmıştır.[3] 2006'da En İyi Televizyon Draması dalında Altın Küre ve 2006'da En İyi Oyuncu Kadrosu dalında SAG Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi oldu.
Mayıs 2007'de Lost'un dördüncü beşinci ve altıncı sezonlarıyla devam edeceği ve Mayıs 2010'da 117. bölümün yapımı ile sonlandırılacağı duyuruldu. Bu son üç sezonun her birinin haftada bir yayınlanacak olan 16 bölümden oluşacağı planlandı ayrıca ABC son iki sezonu 2 saat uzatma kararı aldı.[4]. Son WGA grevi yüzünden dördüncü sezon sadece 14 bölümden oluşurken üç saatlik bir sezon finaline sahiptir. Dördüncü sezonun ABD'deki ilk gösterimi 31 Ocak 2008 tarihinde yapıldı.5.sezon 21 ocak 2009 da başladı
AyŞeGüL
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
AyŞeGüL

Tuttuğum Takım: : Lost(Yabancı Dizi) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Ruh Halim: : Lost(Yabancı Dizi) Cool
En Sevdiğim ÜnLü: : Yok..
Aşk Mı PaRa Mı? : Hiçbiri!
İnternette Kaç saat Durursun? : haftada 15-20
En Sevdiğin Ders? : Fizik

Lost(Yabancı Dizi) Empty
MesajKonu: Geri: Lost(Yabancı Dizi)   Lost(Yabancı Dizi) Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 12:28 am

TşkLer.. x)
http://www.gulumsemekkicin.eniyiforum.net
Blogdergi01
Üye
Üye
Blogdergi01

Lost(Yabancı Dizi) Empty
MesajKonu: =)   Lost(Yabancı Dizi) Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 6:26 pm

Bişey değil canım.Herkese tavsiye ediyorum ama 5.sezona başladı bile:d
MysterY
Co-Admin
Co-Admin
MysterY

İş/Hobiler : gez...tozz vs..
Tuttuğum Takım: : Lost(Yabancı Dizi) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Aşk Mı PaRa Mı? : Para!
İnternette Kaç saat Durursun? : haftada 15-20
En Sevdiğin Ders? : Ben Ders SevMeM Ki!! xD

Lost(Yabancı Dizi) Empty
MesajKonu: Geri: Lost(Yabancı Dizi)   Lost(Yabancı Dizi) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 2:42 pm

bi ara izlemiştim yaklaşık 3 sezon sonra bıraktım orda jacki seviodum ama Edward bu açığı kapattı XD

Lost(Yabancı Dizi)
1 sayfadaki 1 sayfası